5 Babalar Günü filmi ve onları nerede izleyeceğiniz

Babalar Günü ve sinema. Sinemanın birçok kez temsil ettiği en ilginç figürlerden biri olan babayı kutlamak için kaçınılmaz bir kombinasyon. Güvenilir, şakacı, aşırı endişeli, bazen dikkati dağılmış ama aynı zamanda çoğu zaman karşı konulamaz ve harika bir arkadaş.

Kurmaca sanatının başarılı bir şekilde beyaz perdeye taşımayı başardığı en ikonik karakterlerden bazılarına bakalım.

babalar günü için 5 movie

Kramer, Kramer’e Karşı

Robert Benton (1979) tarafından. Bir reklam ajansı olan Ted Kramer, hayatının birdenbire değiştiğini fark eder. Karısı, ona bakması gereken hala küçük bir oğul bırakarak aniden ayrılmaya karar verir. İlk belirsizlik anından sonra, ikisi büyük bir denge bulacak ve Ted bu olağanüstü baba-oğul ilişkisini korumak için mahkemede ve günlük yaşamda mücadele edecek. Dustin Hoffman en iyi rollerinden birinde Meryl Streep (Oscar Ödülü) her zamanki gibi mükemmel. Netflix’te.

kaptan harika

mat ross yönlendirir viggo mortensen bu 2016 bağımsız komedisinde, Kaptan Fantastik. Leslie ve Ben, çağdaş Amerikan toplumunu reddeden ve altı çocuğuyla birlikte Washington çevresindeki ormanda vahşi doğada yaşamaya karar veren iki anarşist aktivist. Çoğu kişi onun seçimini anlamasa da, Ben her zaman bu başına buyruk yaşam tarzını takip ederek ailesini geçindirmek için kendini yalnız bulur. Ben koruyucu, sevgi dolu bir babadır, bildiği her şeyi çocuklarına öğretir ve kendi düşünce tarzını empoze etmez.. Ana videolar.

Bayan. şüphe ateşi

Nasıl unutulurve robin williams 90’ların filmindeki Bayan Doubtfire gibi mi? Bir baba çocuklarıyla daha fazla zaman geçirmek için ne kadar ileri gider? Daniel, çocuklarına yakın kalmak için ayrıntılı bir plan yapar: yaşlı bir dadı olan Bayan Doubtfire kılığına girer ve eski karısını onu işe almaya ikna eder. İlk başta herkesi kandırır, ancak kişisel hayatı enerjik ikinci kişiliğininkiyle çatışmaya başlayınca işler karmaşık bir hal alır. Kristof Kolomb komik anlarla dolu, neşeli ve zekice bir komedide yönetmen. Boşanma ve bunun çocuklar açısından sonuçları üzerine düşünmeye de yer var. Williams’ın yanında da çok iyi Sally Alanı. Prime Video ve Disney+.

babalar günü için 5 movie

Aslan Kral

Bir gün bunların hepsi senin olacak

Her babanın çocukken kendi çocuğuna söylemeyi, her şeyden önce ona manevi bir miras göstermeyi hayal ettiği şey bu değil midir?

Aslan Kral, harika bir klasik disney Tanıtıma gerek yok, hem genç hem yaşlı tarafından sevilen, şüphesiz tüm aile ile izlemek için mükemmel bir movie. Yeri doldurulamaz orijinal 1994 filminde anlatılan hikayeyi anlatmak için yeni sinematografik teknikler kullanan 2019 animasyon versiyonu da dikkate değerdir.Savananın kralı olan babası Mufasa’nın trajik ölümünden sonra yetim kalan Küçük Simba, gücünün Scar Mufasa’nın tarafından tehdit edildiğini görüyor. kötü kardeş Ayrıca babasının öğretileri sayesinde Simba, amcasının içindeki en iyiyi ortaya çıkarabilecek ve tüm hayvan türlerine bilgelik ve adaletle hükmedebilecektir. Dönem öğretileri ve unutulmaz müzikleri ile harika bir bildungsroman. İçinde disney +.

Kayıp Balık Nemo

Okyanus boyunca maceralı bir yolculuk, Marlin palyaço balığının karşılaştığı şeydir. Kayıp Balık Nemoanimasyon movie markası Pixar. Genellikle son derece temkinli ve kurnaz olan Marlin, oğlu Nemo onu bulmaya kararlı Sidney’e giden bir dalgıç tarafından yakalandığında, unutkan balık Dory’nin eşliğinde tehlikeli bir göreve çıkmayı bir an bile düşünmez. Çocuklara adanmış ama aynı zamanda yetişkinlerin de çeşitlilik kadar önemli konularda takdir ettiği bir animasyon filmi. Bir anti-kahraman (korkunç Darla) olarak küçük bir kız fikrine cesaret edin. İçinde disney + ve Bolca.

ÇIKIŞ: Gerçek Tenenbaumlar (2001)

Eksantrik, maceracı, güvenilmez, kusurlu ve dolayısıyla karşı konulamaz. Onları terk etmiş olmasına rağmen özel çocukları var ve o Royal Tenenbaum. olağanüstü olan gen korsanı eşsiz yeteneğini dünyaya gösterir. wes anderson biraz özel çocuklardan oluşan süper bir oyuncu kadrosuyla. Yönetmenin filmlerinin her birinde, güçlü ve zayıf yönleriyle unutulmaz bir baba figürü buluyoruz. Her sevgi dolu babanın yanı sıra tuzuna değer. İçinde Disney+.

Wes Anderson, Netflix filmi için Benedict Cumberbatch’i seçti

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *