Anne Hathaway yeni bir Warner Bros filminde: işte bildiklerimiz

Warner Bros., yeni bir gizem filminin parçası olacak yıldızlarla görüşüyor. şimdiye kadar bildiklerimiz bunlar

Başka bir gün, daha sıcak haberler. Daha bugün, ödüllü aktris Anne Hathaway’in yeni bir filmin kadrosunda yer almak için sözleşme imzaladığı bilgisi ortaya çıktı. Şimdilik oldukça gizemli olan ikincisi, yapımcılığını üstlenecek. Warner Bros. iki ilişkili yapım şirketi ile birlikte: Jackson Photos ve Dangerous Robotic.

İkincisi, yakında gelecek olan yeni projeye ek olarak, Warner ile diğer önemli başlıklarda işbirliği yapıyor: çocuk kitabının animasyon uyarlaması Oh, ne çok şey göreceksin!, doğaüstü bir western, Superman karakterine dayanan bir movie ve çocukların en iyi bildiği oyuncak arabalar olan Scorching Wheels’ın başrolde yer alacağı bir canlı aksiyon. Ancak tüm bu başlıklar hakkında zaten bazı bilgilere sahipken, şimdi Anne Hathaway’i oyuncu kadrosunda görecek olan gizemli movie hakkında bildiklerimize bakalım.

Anne Hathaway ile Warner Bros projesi

Anne Hathaway, yakında Warner Bros.’tan yeni bir gerilim filminde rol alacak.

Oyuncu kadrosunun ayrılmaz bir parçası olarak isminin açıklanmasının yanı sıra bu yeni projeyle bağlantılı olarak öne çıkan bir isim daha gündeme geldi. Aslında bu yapımın dizginlerini eline alacak gibi görünüyor. müdür david robert mitchellyönetmen olarak başarı elde eden, aynı zamanda senarist ve yapımcı olarak da esas olarak gerilim filmi sayesinde Devam et 2014. Birkaç yıl sonra başarısı başka bir başlıkla doğrulandı: gümüş gölün altındaen iyilerinden biri olarak gördüğümüz movie Andrew Garfield’ın yeteneğini gösteren örneklerfilmin kahramanı kim

Görünüşe göre her neyse, birlikte planlanan gizemli yeni proje bile Warner Bros. gerilim türünün bir parçası olacak ve IMAX ile çekilecek. Öte yandan, bu baharda yapılması planlandığı için çekimlerin başlaması oldukça yakın görünüyor. Oyuncu kadrosunun nasıl oluşturulacağı veya setin ilk görüntüleri hakkında daha fazla bilgi için, yapım evinden önümüzdeki haftalarda çıkacak sonraki sürümleri takip etmemiz yeterli!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *