Aqua Expeditions ile “gezi”ye bir parça daha eklendi.

GidenKendini lükse adamış tur operatörü, markasını bu segmentte giderek daha fazla konumlandırmak için bir ürün daha ekliyor.

Bir süre önce kat edilen bu yolu, 25 yıllık deneyimi ve şimdi ait olduğu grubun yenilenen gücü sayesinde pekiştirmek için, İtalya pazarına özel bir ürün piyasaya sürüyor: marka su seferleri.

Aqua Mare, yemek odası

Aqua Expeditions, 16 yıl önce Singapur merkezli İtalyan-Amerikalı bir iş adamı olan Francesco Galli Zugaro tarafından kurulan, 2 motorlu yat ve 3 nehir teknesinden oluşan lüks bir gemi yolculuğu şirketidir. Navigasyon fikri, 40 yolcuya kadar ve gemide tasarım motorlu tekneler için özel konukseverlik bağlamında doğa ile son derece yakın bir temas olan ve hizmetlerin son derece rafine edildiği kaşiflerinkinden ilham almıştır. mürettebat-misafir oranı 1:1’dir.

tarafından geçilen varış noktaları Aqua Mare, Aria Amazon, Aqua Nera, Aqua Mekong ve Aqua Blu doğasında vardır adlandırma uzak coğrafyaların ve çoğu zaman arrange turizm tarafından keşfedilmemiş keşiflerin keşfini de beraberinde getiriyorlar. itibaren Galapagos’taki Amazon NehriMekong gibi efsanevi nehirlerin izini süren ve destansı Endonezya kıyı şeridine inen yolculuk, dünyanın bu yılki Going haritalarında “deneyim kültürleri” sürdürülebilir konaklama çözümlerine ve kirlenmemiş doğal bağlamlara dikkat ederek.

Gidiş: özel, benzersiz, deneyimsel seyahat programları

Aqua Expeditions sayesinde, İtalyan pazarının özel acenteleri olarak, “Aqua” seyahat programlarını tamamlayan, kendi içlerinde benzersiz olan gemi yolculuğu öncesi ve sonrası seyahat deneyimlerinin yaratılmasını önermekle ilgilidir.

Vietnam ve Kamboçya arasındaki Mekong Nehri’ne çıkmak ve Peru Amazonları ile Pacaya-Samiria Ulusal Koruma Alanı arasındaki Amazon Nehri’ne çıkmak veya Komodo Ulusal Parkı, Baharat Adaları ve Raja Ampat sınırında, Aqua Expeditions ve tasarım tekneleriyle yolculuk motor, arrange turizm alanında görülmemiş bir incelik ve doğaya dikkat bağlamında gerçek bir keşif haline geliyor.

Giden
Amazon Air – Tasarım Paketi

Tüm bunlar, Going felsefesinde mükemmel bir şekilde somutlaştırılmıştır: “Dünyayı yeni gözlerle görün”, daha geçen yıl tur operatörünün yenilenen marka konumlandırmasını başlatırken söylendiği gibi. “Aqua” ile geziye bir parça daha eklendi.

AQUA MARE – Galapagos Adaları, Ekvador
İtalya’da CRN tersanesi tarafından inşa edilen ve Zuretti Design tarafından özelleştirilen Aqua Expeditions filosundaki ilk süperyat: zarif süitler 7 16 yolcu için. Gemide yaşam ayrıcalıklı hizmetle karakterize edilir, mutfak ödüllü Perulu şef Pedro Miguel Schiaffino tarafından yönetilir. Mürettebat, Charles Darwin’in evrim teorisi üzerine yaptığı çalışmalara ilham verdiği takımadaları keşfetmek için iki doğa bilimci rehber de dahil olmak üzere 16 kişiden oluşuyor.

ARIA AMAZON – Amazon Nehri, Peru
Aria Amazon, Peru Amazonlarını ve Pacaya-Samiria Ulusal Rezervini hassas doğal ortam üzerinde minimal etkiyle keşfetmek için özel olarak tasarlandı. 16 lüks süit nehir ve yağmur ormanlarının muhteşem manzarası için tavandan tabana pencerelere sahiptir. Jakuzi, salon ve bar dahil olmak üzere ortak alanlar üst güvertede yer almaktadır. Mutfakta yöresel yemekler tercih edilirken, turlar deneyimli personel ve doğa bilimci rehberler tarafından küçük gruplar halinde yapılır.

Giden
Francesco Galli Zugaró

SİYAH SU Amazon Nehri, Peru
Bu 205 metrelik gemi, Amazon’da lüks nehir seyahati için yeni bir standart belirledi: 20 süit kusursuz bir zarafetle döşenmişler ve aynı şekilde yelken açarken rahatlama ve sosyalleşme anları geçirebileceğiniz odalar, gezegen için çok önemli olan bu su yolunun kirlenmemiş doğasından ilham alıyor. Diğer filo birimlerinde olduğu gibi, geziler her zaman doğal ekosistem uzmanları tarafından yönetilir. Dört adet düşük emisyonlu çift motorlu bot, küçük yolcu gruplarına odaklı keşiflerde eşlik ediyor.

AQUA MEKONG – Mekong Nehri, Kamboçya ve Vietnam
Kamboçya ve Vietnam üzerinden Güneydoğu Asya’nın en uzun nehri boyunca ilerleyen Aqua Mekong: Nehir kıyısında bir spa, spor salonu ve hatta su havuzu için 65 match uzunluğunda. Gökyüzünden dünyaya panoramik pencerelere sahip 20 geniş süit bulunurken, sabah kahvaltısı hem pruvada hem de kıçta üst güvertede servis edilmektedir. Teknenin en yüksek noktası, nehirde ve özellikle kıyı boyunca gezinirken vahşi yaşamı izlemek için de idealdir.

Aqua Blu – Endonezya, Komodo Ulusal Parkı, Baharat Adaları ve Raja Ampat
Neredeyse 60 metrede, yıl boyunca seferler yapan ve Bali’de kalıcı bir üssü olan ilk uzun menzilli okyanus kaşifidir. Aqua Blu’da var 15 süit ve peyzajda dünyanın inanılmaz derecede uzak ve bakir bir bölgesinde su sporları için ekipman sağlıyor. Ayrıca gemide eğitim için bir SPA ve health alanı bulunmaktadır. Bir spa küvetinin yanı sıra. İç mekan tarzı ve ikram, filonun her biriminde olduğu gibi rafine ve kalitelidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *