Dünyaya İlham Verin: Eurosport’un kadınları kutlayan serisi, 7 şampiyon sporun hayatları nasıl değiştirebileceğini açıklıyor

Eurosport, Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak için yedi sıra dışı sporcunun hikayelerini sunuyor. Her biri kendileri ve sporun hayatlarını bir şekilde nasıl değiştirdiği hakkında bir şeyler anlatıyor. İtalya için var myriam silaİtalyan voleybol takımı kaptanı, Avrupa şampiyonu ve dünya bronzu voleybola ilk adımlarını, voleybola nasıl başladığını ve hayatında voleybol olmasaydı bugün nasıl olacağını anlatıyor.

Ailem olmadan kariyerim tamamlanmış sayılmaz. Bana alçakgönüllü, cömert olmayı ve sahada ve saha dışında her zaman kendim olmayı öğrettiler. Ailem olmasaydı ben ben olmazdım. Sevmediğim bir şey olurdu çünkü kim olduğumu seviyorum.

Bildiğimiz gibi spor aynı zamanda harika bir mesaj aracıdır ve her disiplin aracılığıyla her sporcu bir “savaşın” sözcüsü olur.

tüm sporlar

Tüm zamanların en çok kazanan 50 sporcusu: Jordan lider, CR7 Messi’nin önünde

08/03/2023 10:58

“Sporla birçok motive edici mesaj gönderebilirsiniz. Bu tarihi anda, özellikle de nereye giderseniz gidin bir sorun varmış gibi göründüğü için. Gerçekten sevmenin ne anlama geldiğini aktarmak istiyorum, sadece iki insan arasındaki ilişkiden bahsetmiyorum, başkalarına duyulan aşktan da bahsediyorum. Hepimiz hayatımızda zorluklar yaşıyoruz ve hiçbirimiz diğerinin neler yaşadığını bilmiyoruz. Diğerine saygı esastır ve kendimize olan sevgimiz buradan başlar.

Olimpiyat, dünya ve Avrupa şampiyonları arasında hedvig lindahliki kez Olimpiyat gümüş madalyası sahibi; Mary Patouillet para-bisiklet dünya şampiyonunu takip edin; tril schmidt2017’de profesyonel bisikletçi ve Avrupa atletizm şampiyonu; justyna kowalczykkros kayağında iki kez Olimpiyat şampiyonu; Virjinya TorrecillaAtletico de Madrid’in futbolcusu ve laura kennyPistte 5 kez olimpiyat şampiyonu.

8 Mart için Eurosport bu nedenle kadınları bu seriyle kutlamak istiyor “dünyaya ilham ver16:30’dan itibaren Eurosport’un lineer kanallarında yayınlanacak ve her bölümü Eurosport’un kendi dijital platformlarında da yer alacak.

tüm sporlar

Bisiklete binme, bilardo, sörf: Eurosport’ta görülenlerin en iyisi ve en kötüsü

21.02.2023 13:00

tüm sporlar

Djokovic şampiyonundan Ocean Race’in 2. etabına: haftanın en iyisi

01/02/2023 17:15

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *