Gerilim sevenler için mükemmel olan bu İtalyan filmi, gerilim türünde devrim yarattı.

Gerilim türünü seviyorsanız, İtalyan filmini kaçıramazsınız. aşkın son gecesiPierfrancesco Favino’nun oynadığı. Berlin Movie Festivali’nde gösterilen ve 9 Mart’ta vizyona giren movie, gerilim sevenler için birebir.

Bu İtalyan filmi gerilim türünde devrim yarattı: gerilim sevenler için mükemmel

aşkın son gecesidir en iyi italyan filmi son yılların gerilim türünden. Berlin Movie Festivali’nde gösterilen movie, 9 Mart’ta sinemalarda gösterime girdi ve hatırı sayılır bir başarı elde ediyor. Kahramanın rolünde harika bir şeye sahibiz. Pierfrancesco Favino, function mükemmel bir şekilde girmeyi başardı. Yönetmen, konu ve senarist, filmi Milano’da, şehrin en gizli ve karanlık yerinde, Madonnina’nın eteğinde çekmeyi seçen Andrea Di Stefano.

samimi aşkTam olarak Favino’nun oynadığı, 35 yıllık onurlu hizmetinin ardından kolluk kuvvetlerinden ayrılmak üzere. Uzun kariyeri boyunca hiç atış yapmamıştı ve bu rekoru, gıpta ile bakılan emeklilik yaşına kadar yanında taşıyabileceğine inanıyor. Ancak hayatta hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve masadaki kartlar genellikle ters gider.

Aşkın son gecesi: Pierfrancesco Favino ile filmin konusu

Plaketini asmasına on gün kala, Franco Amore şimdiden kendini geleceğe doğru yansıtıyor. emeklilik. Linda Caridi’nin canlandırdığı karısı Viviana, ona sürpriz bir parti verirken, yüzü Francesco Di Leva olan arkadaşı ve meslektaşı Dino, onsuz bir çalışma yaşamına nasıl alışacağını düşünür.

Bütün bunlarda, Franco’dan bir teklif alır. İş ve cazibesine karşı koyamaz: Özel bir güvenlik teşkilatı ona iyi maaşlı ve görünüşe göre tamamen yasal bir iş teklif eder. Böylece Amor planlarını bozar ama kendini bir planın içinde bulur. avlamak kalp atışları. Bu noktada filmin tonu değişir: ihanetler, komplolar ve gizemler kendilerini sahneye zorla kabul ettirirler. Dostlar düşman olur, kesinlikler belirsizliklere dönüşür. Kale çöküyor ve riskler artıyor.

Love’s Final Night time neden gerilim türünde devrim yarattı?

Hayatım boyunca dürüst bir insan olma hırsım oldu.diye haykırıyor Franco Amore değerler hem profesyonel hem de özel olarak varlığını her zaman karakterize eden. Sevdiklerinizi kurtarmak için ne kadar ileri gitmeye hazırsınız? Sözde devlet haklarına uymak için ne gibi bir bedel ödeyebilirsiniz?

L’ultima be aware di Amore, izleyicinin kendisini aynı çılgınlıkla Franco’nun hikayesini yaşarken bulduğu zamana karşı bir yarış. Bazen neredeyse yapamayacaksın gibi görünüyor ayırt etmek ekranda gerçeklikten hareket eden sahneler. Beklenmedik şeyler, muhakeme hataları, yanlış adımlar: Hayat denen bu macerada kaç tane yapıyoruz? Bu yüzden kahramanın seçimleri hepimizi ilgilendiriyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *