İtalya ikinci yarıya hakim oldu ve İskoçya’da kazandı – OA Sport

İtalyan Sub 20’nin Guinness Six Nations kategorisindeki son maçı sona erdi ve Azzurrini İskoçya’da harika bir kapanış yaptı. Sancılı bir ilk yarının ardından ikinci yarıda üstün geldiler ve galip geldiler.

İlk dakikalarda İskoçların saldırganlığından muzdarip olan Azzurrini için zor bir başlangıç ​​ve 4. dakikada ilk 7-0 golü için sonuna kadar giden Dan King oldu.. Mükemmel, ancak, mavi tepki 7. dakikada Giovanni Quattrini ile farkı 7-5 buluyor.. yeniden uzatmak 10′ İskoçya, Richie Simpson ile sahada. Çok dengeli bir maç ama aynı zamanda her iki tarafta da birçok hata ve İlk yarı ev sahibi için 10-5’te böyle biter..

Azzurrini ikinci yarıya harika başladı. 44. dakikada Jacopo Botturi ile skoru 10-12’ye getirdi.. Misafir takımı ve Brunello’nun adamlarını zorlamaya devam edin 48. dakikada Sebastiano Battara aracılığıyla bir bis verin. Şimdi, savunmada İskoçya’yı kapatan İtalya’ya hakim ve 55. dakikada Marcos Francesco Gallorini ile artı golü buluyor.. VE 61. dakikada Gallorini bir bis kabul etti ve İtalya sonunda 10-33 kurtuldu. 70. dakikada Filippo Lavoronti sarı kart gördü, iki dakika sonra Lorenzo Elettri ve William Robinson ile 17-33’lük skorla hemen gol atan İskoçya. Zaman doldu Ultimate 17-40 için Gasperini golü.

İtalya böylece turnuvayı 15 puan, 2 galibiyet ve 3 mağlubiyetle ama mükemmel bir genel hisle kapatıyor. Eve en az bir galibiyet daha getirebilirdi ama Brunello, Azzurri’nin son haftalarda yaptıklarından kesinlikle memnun olabilir.

Fotoğraf: LPS

OA Sport hakkında bugünün tüm haberlerini okuyun

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *