Prestia eğitimi bugün devam ediyor: “Artık sinirler işe yarayacak”

Atalanta, Pazar günü saat 13:00’de oynanması planlanan Primavera 1 şampiyonasının 7. haftasında geçerli olacak maçta Cesena’nın bir sonraki rakibi olacak Inter’i 2-0 mağlup eden Orobik diziliş, 24 puanla 15. sırada yer alıyor. altı galibiyet ve bir o kadar beraberlik, atılan 33 gol ve yenen 40 gol.

Virtus Entella’ya karşı kazanılan galibiyetin ardından Bianconeri, Imolese’ye karşı mağlubiyetin ardından Ancona sahasında Pazartesi günü (Rai Sport’ta canlı yayın 20:30’da başlayacak) bir sonraki maç gününe erteleneceğini de hesaba katarak bir gün izin aldı. Bu nedenle, Villa Silvia’daki hazırlık bugün devam edecek ve Marche bölgesindeki eğitim kampına gitmeden önce sabahtan Cumartesi’ye ve Pazar öğleden sonraya kadar günde bir eğitim seansı oranında devam edecek.

Giuseppe Prestia, Cesena’nın Entella’ya karşı kazandığı muhteşem zaferin baş kahramanlarından biriydi: “Entella önemli bir takım, bizimle sonuna kadar oynayacaklar ve kaleye şut atmalarına izin vermemek bize büyük memnuniyet veriyor: doğru yol bugün ve ben Umarım bu sadece bir başlangıç ​​noktasıdır.” Defans oyuncusu son yarı sonuçlarını geride bırakıyor ve geleceğe güvenle bakıyor: “İşlerin sizin için iyi gitmediği zamanlar olabilir ve başka zorlukların da olabileceğinin farkındayız, ancak bunlarla yüzleşmeye hazırız.” çünkü grup birleşmiş durumda Pazartesi günkü Ancona maçından itibaren mümkün olan en iyi şekilde yüzleşmemiz gereken taahhütlerle dolu bir buçuk ayımız var. Bundan sonra, sinirlerin gücü önemli olacak ve en aklı başında takım bunu yapabilecek. diğerlerine galip gel”.

Kadınlar Serie B’de Cesena’ya kötü haber. Nitekim spor hakemi Sergio Lauro, siyah-beyazlıların Ravenna’ya karşı 3-0 kaybettikleri maçı, kuralların gerektirdiği 15 yerine Cesenati’nin sahaya sadece 13 genç oyuncu çıkarması nedeniyle kaybettiğini açıkladı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *