Rotten Tomatoes’un tüm zamanların en kötü filmleri listesinde Winnie the Pooh Blood & Honey

FİLM BİLGİSİ

Winnie the Pooh Blood & Honey, sosyal medyada viral olarak toplanan şöhret sayesinde resmi olarak bir devam filmi ile geri dönecek. Winnie the pooh bir slasher anahtarında.

Rotten Tomatoes hakkında doğrulanmış toplam 53 incelemeden alınan %4’lük resmi puanla, aslında, Winnie the Pooh: kan ve bal Tüm zamanların en kötü 100 filmi listesine girdi. ünlü inceleme toplayıcı sitesi tarafından yazılmıştır – movie şu anda 97 numarada ve ikisinin arasına sıkışmış durumda. Kralın Adına: Bir Zindan Kuşatması Hikayesi Uwe Boll tarafından ve korku filmi v. İnternette yayınlandığı ilk andan itibaren ‘çok çirkin olduğu için güzel’ sloganıyla salaş bir gösteri vadeden filmin ününü daha da artıracak bir sonuç. Ancak kan ve bal Daha kötü durumda olanların olduğunu bilmek teselli olabilirTüm zamanların en kötü listesindeki otuz yedi movie, Rotten Tomatoes’da %0 onay derecesine sahipken, Winnie the Pooh’un %4’ü genel olarak “en yüksek” onay notu.

Devam filmi ile daha iyi olacak mı? Yönetmen, Blood & Honey 2’nin daha büyük bir bütçeye sahip olmasını sağladı, bu nedenle daha fazla paranın orijinal filmden daha yüksek reytinglere dönüşüp dönüşmeyeceğini öğrenmek eğlenceli olacak. Orijinal movie çok yakında İtalya’da geliyor: Aslında Plaion Footage’ın Winnie the Pooh Blood & Honey’in haklarını satın aldığını ve 2023’te ekranlarımıza getireceğini hatırlıyoruz.

Bu sefer ne beklediğinizi sormak zor ama yine de yorumlarda bize bildirin!

için daha fazla içerik Winnie the Pooh: kan ve bal

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *