Tutku ve büyük beklenti, işte Prime videosunda kaçırılmaması gereken bir gerilim

Sizi kahramanların yaşadığı duygularla özdeşleştirmenizi sağlayabilen tüm duygusal hikayeleri sevenler için, Prime Video’da bulunan bu movie mükemmel bir seçimdir.

Hollandalı yönetmenin dramı

Yöneten Antoinette Beumer, Bu filmin adı var randevu senİtalya’da başlığı altında yayılmasına rağmen saplantı. Bu hikayenin teması iki kutup arasındaki çatışma, neyin iyi neyin kötü olduğunun sorgulanması. Seçilen benler, geçitSadece hikayelerde değil, günlük hayatta da çok yaygın ve bu yüzden movie izleyiciyi bu kadar içine çekmeyi başarıyor.

Bu unsurlar onu romantik nüanslarla daha dramatik hale getirse de, bu filmde gerilim yönü de varaslında arada bir karışım var şiirsel hava ama aynı zamanda biraz şüpheli, tam olarak güney kesiminde, Fransa’da nefes aldı. Ayar, aslında filmin bir başka karakteristik unsurudur.

Yönetmen Beumer, farklı türde filmler çekmesiyle tanınır, aslında uzun metrajlı filmlerin yanı sıra belgesel gibi televizyonda da çalıştı.

Bu filmin önemli bir detayı, harika bir movie müziğinin varlığıaslında Fransız sanatçının birkaç şarkısı stroma ürünü zenginleştirin. Aslında, Stromae kendi türünde benzersiz olduğu için dünya çapında bilinir ve sevilir.

Ayrıca oyuncu kadrosu da filmin bir diğer güçlü yanı, tamamen Fransız ve Hollandalı oyunculardan oluşuyorHollywood yıldızları gibi süper bilinen karakterler yok, ancak bu şüphesiz ustaca işlerde ellerini denemeyi başarmış niş sanatçıları keşfetmek için bir fırsat.

doğrudan Vikingler – Frankların işgaliçok ünlü ve birkaç başarılı rolün oyuncusu olan Loes Haverkort’u buluyoruz.

Onunla birlikte, filmi kaçırılmayacak bir movie yapan olağanüstü rollerle tanınan birçok başka isim buluyoruz.

Bu drama-gerilimin hikayesini merak ediyorsanız, olay örgüsü hakkında daha fazlasını okumanız yeterli.

Saplantı filminin konusu

Simone ana karakter ve ailesiyle birlikte çok müstehcen rustik bir villada yaşıyor.: Eric, kocası ve çocukları. Hollanda’da yaşamalarına rağmen, annesi ona bu peri masalını eve verirken vefat edince buraya Fransa’ya taşındılar.

Aile bir iş kurmak istiyor, bir oda & kahvaltı oluştur çiftlik evinin atmosferi göz önüne alındığında ve tamamen tesadüfen mükemmel buluşma gerçekleşir. Aslında kadın alışveriş yaparken Peter’la tanış, bir inşaat şirketi işletiyor ve yerin restorasyonuna başlamak için iş üzerinde anlaşıyorlar.

Peter villayı görmeye gelir gelmez çok sevinir ve bir dizi kabin haline gelebilecek yerde potansiyel görüyor daha fazla ziyaretçi çekmek için, ancak fikri sahibine önerdiğinde, o kabul etmez ve bu yüzden yanıt verir çiftlik evini yeni yeniledi.

Hikaye beklenmedik bir hal alır zaman Simone, işçilerden biri olan Michel’e aşık olur. ve adam da duygulara karşılık gelir. Ancak, adamın bir sahibi olduğu keşfedilecektir. gizemli geçmişve kahraman ailenin hayatını tehdit edecek şeyler hakkında karanlıkta tutulur.

Bu karmaşık entrikaların ortasında daha fazlasını ortaya çıkaramayız. Michel ve Simone’un gizli hikayesi nasıl bitecek? ihanet ortaya çıkar mı Ama her şeyden önce, büyüleyici adam ne saklıyor?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *